מתכוננים לקראת ביקור אצל שיננית ? ביקור אצל שיננית יכול לאבחן מחלות חניכיים ולמנוע טיפולי שיניים מורכבים. ביקור כל חצי שנה יכול לחסוך לכם כאבי שיניים ולא מעט כסף.

מתי צריך ללכת לטיפול שיננית?

טיפול אצל שיננית חשוב גם כאשר אתם לא סובלים ממחלות חניכיים. הביקור יכול למנוע הצטברות של אבנית הגורמת לריח רע מהפה. על מנת להבטיח את בריאות הפה, מומלץ לשלב את ההגעה לשיננית ביחד עם בדיקה אצל רופא שיניים. כמו כן, בדיקה אצל שיננית יכולה לאבחן מחלות חניכיים, היות ואחד המאפיינים של המחלה הוא היעדר כאבים. לפעמים טיפולים אצל שיננית עשויים לגרום לכם לנוע באי נוחות בכסא, ולכן יש להקפיד על ביקור כל חצי שנה על מנת לא לסבול מאי נוחות למשל, דלקת חניכיים או אבנית. במידה ואתם מרגישים אי נוחות במהלך הטיפול, כדאי לשתף את השיננית, היות וכיום קיימים לא מעט אמצעים שיכולים להפוך את הטיפול לנעים. בנוסף, במהלך הטיפול השיננית  תלמד אתכם כיצד להשתמש בחוט דנטאלי הנחשב ליעיל במלחמה נגד דלקת חניכיים. הטיפול אצל השיננית יכול לסלק את חיידקי הפה האחראים להתפתחות מחלות שונות ולהכין אתכם לקראת שמירה על היגיינת הפה. לאחר ביקור אצל השיננית, חשוב מאד להקפיד על טיפול יומיומי הכולל שימוש בחוט דנטאלי, צחצוח נכון והקפדה על תזונה נכונה.

כיצד טיפול אצל שיננית יכול לחסוך לכם כסף?

ביקור אצל שיננית יכול לחסוך לכם כסף, היות ובמהלכו היא יכולה לזהות דלקת חניכיים ולהפנות אתכם לרופא שיניים להמשך הטיפול. במסגרת ביקור תקופתי השיננית תבדוק את מצב הפה, החניכיים והשיניים. מהלך הטיפול השיננית תסיר את האבנית הגורמת להתפתחות דלקת חניכיים. השיננית במרפאתנו תסביר על אמצעים שונים לניקוי הפה למשל, מי פה או שימוש בחוט דנטאלי שמסייעים לכם להגיע למקומות שמברשת השיניים לא מגיעה אליהם. במהלך ביקור אצל שיננית אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף. ביכולתה של השיננית לאתר מחלות וזיהומים שונים ולהפנות אתכם לקבלת טיפול אצל רופא שיניים. טיפול אצל שיננית משמעותו דאגה לשיניים שלכם לטווח הארוך.