טיפולי שיניים במרפאת דוקטור מארק

  • טיפולי שיניים – כירורגיית הפה והלסת שתלים –  שיקום הפה בעזרת שתלים הינה דרך טיפול מקובלת המהווה חלק בלתי נפרד מרפואת השיניים המודרנית. סיכויי ההצלחה בשיקום בעזרת שתלים הינם גבוהים ומשרתים את המטופל לטווח הרחוק. השתלים תורמים לשיפור התפקוד, האסתטיקה ואיכות החיים של המתרפא. על גבי השתלים ניתן להרכיב כתרים, גשרים ותותבות יציבות ונוחות. בזכות השתלים אין צורך להשחיז שיניים בריאות ושחזור שן חסרה בשתל דומה לשן הטבעית.

 

  • השתלת עצם  – רוב איבוד עצם הרכס מתרחש תוך חודשיים לאחר עקירת שן. כדי לשמור על הרכס, ניתן להכניס למכתש העקירה חומר המושך אליו תאים שמייצרים עצם חדשה. החומר יכול להיות שילוב של אבקת עצם מבנק העצם,  חומר סינטטי המבוסס על זכוכית או עצם ממקום אחר בגוף. לאחר עקירת שן, תהליך איבוד עצם הרכס ממשיך כל החיים. כאשר מחליטים לשים שתל זמן רב לאחר העקירה, יתכן שבלסת אין מספיק גובה או רוחב לשתל. בעזרת חומרים חדישים אפשר ליצור לכך מקום.

 

  • הרמת סינוס  – שורשי השיניים הטוחנות העליונות בולטים לתוך מערות האף (הסינוס). כשעוקרים שיניים אלה הסינוס גדל על חשבון עצם הרכס בלסת העליונה. תהליך הרמת הסינוס מעלה את ריצפת הסינוס שנחשפה ומעבה את העצם בחלל הסינוס, פעולה המאפשרת השתלה דנטלית בחלקה האחורי של הלסת העליונה בביטחון.

 

  • רפואת שיניים משמרת – סתימות ושיחזורים אסטטיים , עקירות שיניים וטיפולי שורש.

 

  • שיקום הפהמבנים וכתרי חרסינה, מבנים, כתרים וגשרי חרסינה על גבי שתלים, מבנים וכתרי זירקוניה, תותבות, תותבות על גבי שתלים, כתרים דיגיטליים בהדפסה תלת מימדית בלייזר בשיטת ה-Laser fusing המאפשרת דיוק מרבי של הכתרים והגשרים.

 

  • השתלת שיניים – טיפולי שיניים מתקדמים הכוללים השתלות שיניים בשיטה ממוחשבת.